Púť do Galamby

Farský úrad Trstín a bratia františkáni v Trnave Vás pozývajú na púť do najmladšieho pútnického miesta s titulom Sedembolestnej Panny Márie na Slovensku, do Galamby pri Fiľakove.

Púť sa koná vo štvrtok 15. septembra, na slávnosť Sedembolestnej Panny Márie.

Predpokladaný program: prehliadka františkánskeho kláštora vo Fiľakove, obed z vlastných zdrojov, duchovný program na Galambe, o 14:30 hod. slávnostná sv. omša, po nej agapé.

Odchod autobusu je o 7:30 hod. spred budovy Farského úradu v Trstíne alebo o 8:00 hod. z Trnavy, od františkánskeho kostola.

Cena je 20 eur.

Prihlásiť sa možno na farskom úrade v Trstíne, tel. č. 033/ 55 89 281 alebo 0905 770 492, príp. e-mailom na farnost.trstin@abu.sk alebo sabolpe@gmail.com alebo v Trnave na tel. čísle: 0908 888 001, p. Zacharová, príp. e-mailom zacharovci@gmail.com